Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 24 saa­t içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul' a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel sipariş ürünlerinin teslim süreleri sipariş zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo garantisi ile teslim edilecektir.

Hemen al butonu aktif olan ürünlerin, stoklarımızda olduğunu ya da tedarik edebileceğini göstermektedir. Savran Saat on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadiren de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur. Seçtiğiniz ürünün bu sebepten stoklarda tükenmesi durumunda irtibat bilgilerinizden tarafınıza ulaşılarak haber verilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ve temin edilemiyor ise hesap bilgileriniz alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 iş günü içerisinde ücret iadesi yapılır. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı Savran Saat sorumlu değildir. Genel olarak iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 72 saat içerisinde yansımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.