Hakkımızda

Savran Pırlanta ve Saat A.Ş. 1977 yılından günümüze saat sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Aile mesleğimizi 2001 yılında devir alan yeni kuşak Amerika' da 2006 yılında sektörde faaliyet göstermeye başladı. Yeni kuşağın bireyleri yurt dışında dünyaca ünlü markalarda üst düzey yönetimlerde görev alarak kurumsal firmalardaki iş tecrübelerini geliştirdi. Sonraki süreçlerde kendi iş planını şekillendirip Dünya’nın bir çok ülkesinde tedarik ağları ve satış noktaları oluşturdu. Perakende ve e-ticaret sektöründe kazanılan bu tecrübe ile birlikte Türkiye’de ki perakende ağını genişleterek www.savransaat.com.tr sitesini kurdu.

Sitemizi kurma aşamasında Türkiye’deki bir çok e-ticaret sektörü incelenerek analiz edilmiş ve bu doğrultuda fiyat politikamız ve ürün çeşitliliğimiz belirlenmiştir. 2012 yılında yapımına başlanan sitemiz 1(bir) yıllık bir çalışmanın ardından 2013 yılının ikinci yarısında alışveriş yapılmaya uygun hale getirilmiştir. Online satış sitemizde, anlaşmalı olduğumuz bir çok seçkin Dünya markası ile kurumsal anlaşmalar sağlayarak ürünlerimiz tedarik edilmektedir.

Savran Saat sizelere estetik, kalite ve saygınlık taşıyan markaları sunmaktadır. Tüketicinin beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesini bilen ve bunun yanında kalitesinden ödün vermeyen hizmet anlayışını, çağdaş ve profosyonel yönetimini Türkiye pazarında da kullanacaktır. Savran Saat saat sektöründe kalite ve güvenilirlik açısından kendisine düşen payı gerçekleştirecek ve sektörün sağlıklı gelişmesi için yapacağı çalışmalarda sektöre öncülük edecektir.

Savran Saat şirket yapısı kurumsallaşmaya yönlendirilmiş ve müşteri odaklı bir felsefeye sahiptir. Müşteri memnuniyetini esas alan çağın dinamiklerine paralel ürün ve pazarlama konsepti oluşturan dünyaca tanınmış markaların Türk tüketicisine sunumunu ilke edinmiştir.

Siz değerli müşterilerimize Dünya markalarını satın alınabilir fiyatlar üzerinden ‘’kaliteli müşteri hizmetleri’’ anlayışımızla birleştirerek hizmet vermeye devam edecektir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.