Güvenli Alışveriş

Savransaat.com.tr 'de yapacağınız alışverişleriniz %100 Güvenli olarak gerçekleşir. Yüksek güvenliğe sahip olan iPara şifreleme ile tüm bilgileriniz güvenle bankanıza gönderilir.

iPara şifreleme sistemi uluslararası güvenlik sertikalarına sahip Türkiye' nin en güvenilir internet ödeme sistemine sahiptir.

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standards) 
Aralarında American Express, MasterCard Worlwide, Visa, Discover Financial Services gibi üyelere sahip bir konsey (PCI SSC) tarafından kart ve kart sahibi bilgilerini korumak amacıyla belirlenmiş teknik ve operasyonel gerekliliklerdir. İnternet sitenizdeki ödeme sistemini "PCI Veri Güvenliği Standartları"na uyumlu hâle getirdiğinizde, işletmenizin alıcılar tarafındaki itibarını geliştirirsiniz. iPara ile çalışmaya başladığınızda, bu standartlara, ekstra bir başvuru ve harcama yapmaya gerek kalmadan kavuşursunuz. 


SSL (Secure Sockets Layer)
Alışveriş esnasında, müşterilerinizin girmiş olduğu hassas verilerin ödemeyi tahsil edecek kuruluşun sunucularına şifrelenerek güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir protokoldür.  iPara, bütün ödeme sayfalarında SSL şifreleme sistemini kullanır ve müşterilerinizin bilgilerini korur.Savransaat.com.tr' de online mağazada Kredi Kartı bilgileriniz asla kaydedilmez. 

Kart bilgileriniz sadece bankanız tarafından görüntülenebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.